زمان کنکور

زمان کنکور

زمان کنکور

زمان کنکور

زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۱ ، تاریخ و روز کنکور ۱۴۰۱ تجربی ریاضی انسانی هنر زبان ، مشاهده آخرین اخبار زمان برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۱


تاریخ کنکور ۱۴۰۱ تمام رشته ها – زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۱

یکی از سوالات مهم برگزاری کنکور ۱۴۰۱ ، بررسی زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۱ است. در ادامه آخرین اخبار در رابطه با تاریخ کنکور ۱۴۰۱ بررسی می کنیم.

در کنکور ۱۴۰۱ تمام داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید بر اساس (منابع کنکور ۱۴۰۱) می توانند شرکت کنند و زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۱ بر اساس اعلام سازمان سنجش به صورت زیر است :

جدول زمانی برگزاری کنکور سراسری سال ۱۴۰۱ :

لیست رشته ها

تاریخ برگزاری

زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۱ هنر

زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۱ ریاضی

زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۱ انسانی

زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۱ تجربی

زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۱ زبان

نکته : تاریخ تعیین شده برای هر رشته صرفا بر اساس کنکور سال قبل در نظر گرفته شده و در صورت تغییرات از سوی سازمان سنجش، این مطلب نیز به روز می شود

نکات مهم درباره برگزاری کنکور ۱۴۰۱ :

کنکور ۱۴۰۲ : حذف دروس عمومی از کنکور ۱۴۰۲ دو بار کنکور ۶۰ درصد…

آخرین اخبار از اصلاح، تغییر و کاهش سهمیه ها در کنکور ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳؟…

دانلود سوالات امتحان نهایی تاریخ دوازدهم انسانی خرداد ۱۴۰۱ جواب

۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار الزامی است.

۲- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی مربوط‌، لازم است اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته‌ باشد.

تذکر بسیار مهم: همراه داشتن هرگونه وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه حافظه‌دار (از قبیل پیجر، تلفن همراه، تبلت، قلم نوری، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند و …)، در جلسه آزمون حتی درحالت خاموش، علاوه بر اینکه موجب محرومیت از گزینش در آزمون می‌شود، به عنوان تقلب و تخلف نیز تلقی شده و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری که بخشی از آن در بند «و» آمده است، رفتار خواهد شد.

۳- برای‌ آن‌ دسته‌ از داوطلبان‌ متقاضی شرکت در آزمون گروههای‌ آزمایشی‌ علوم‌ ریاضی‌ و فنی‌، علوم‌ انسانی، علوم‌ تجربی و زبانهای خارجی‌ که علاقه‌مندی‌ خود را برای‌ شرکت‌ در آزمون‌ گروه‌ آزمایشی‌ هنر با گذاشتن‌ علامت‌ در ردیف‌ ۳۹ تقاضانامه‌ اعلام‌ داشته‌اند، کارت‌ شرکت در آزمون‌ گروه هنر نیز جداگانه‌ صادر گردیده‌ است‌. این‌ دسته ‌از داوطلبان‌ لازم‌ است‌ پرینت کارت‌ شرکت در آزمون گروه‌ هنر را نیز علاوه‌ بر پرینت کارت‌ شرکت در آزمون ‌گروه آزمایشی‌ مربوط‌ از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور دریافت ‌دارند. به عبارت دیگر برای‌ این‌ قبیل‌ داوطلبان‌ دو کارت‌ شرکت در آزمون‌ صادر شده‌ است‌ که‌ لازم‌ است‌ پرینت هر دو کارت‌ شرکت در آزمون را از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور ‌دریافت‌ نمایند.

۴ – چنانچه مشخصات کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۰ دارای اشکال هست،حتما قبل‌ از برگزاری‌ آزمون‌ با مراجعه به باجه رفع نقص وضعیت‌ خود را مشخص‌کرده ‌باشند، بدیهی‌ است‌ در حین‌ اجرای‌ آزمون‌ و بعد از آن‌ اقدامی‌ انجام‌ نخواهد شد. هم چنین می توانید برای دیدن توضیحات بیشتر در این رابطه از مطلب نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور دیدن کنید.

منابع : سازمان سنجش

آیا برای کنکور ۱۴۰۱ تعویقی وجود دارد؟

به نقل از خبرگزاری فارس؛ حسن مروتی سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد که این سازمان برنامه‌ای برای به تعویق انداختن هیچ کدام از آزمون‌ها را در سال جاری ندارد چرا که تعویق برگزاری هر کدام از آنها روند آموزش دانشگاه‌ها را دچار اختلال می‌کند.

به گفته مروتی، در سال گذشته به دلیل شیوع کرونا برگزاری تعدادی از آزمون‌ها پس و پیش شد و این کار باعث اختلال در برگزاری کلاس‌های درس دانشگاه‌ها شد لذا امسال با توجه به کاهش شیوع کرونا، عدم وجود شهر قرمز و برگزاری کلاس‌های حضوری دانشگاه‌ها، دقیق شدن برنامه‌ریزی آزمون‌ها لازم الاجراست.

چنانچه خبر دیگری منتشر شد در همین بخش قرار میگیرد

تاریخ و زمان کنکور سراسری؛

زمان برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۱

زمان برگزاری کنکور سراسری کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری از سوی سازمان سنجش آموزش کشور تغییر کرد. در این اطلاعیه از زمان ثبت نام کنکور سراسری و مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی، کاردانی، کارشناسی ارشد و دکتری مطلع می شوید:

خبر فوری

جدول جدید زمان برگزاری کنکور سراسری

تاریخ‌های ثبت نام و برگزاری آزمونهای ورودی به دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی در سال ۱۴۰۱

نام آزمون

تاریخ برگزاری

تاریخ ثبت نام

دکتری (Ph.D)

جمعه ۱۴۰۰۱۲۰۶

دوشنبه ۱۴۰۰۰۹۰۱ تا دوشنبه ۱۴۰۰۰۹۰۸

کارشناسی ارشد ناپیوسته

چهارشنبه ۱۴۰۱۰۲۲۸، پنجشنبه ۱۴۰۱۰۲۲۹ و جمعه ۱۴۰۱۰۲۳۰

سه‌شنبه ۱۴۰۰۰۹۱۶ تا سه‌شنبه ۱۴۰۰۰۹۲۳

سراسری

چهارشنبه ۱۴۰۱۰۴۰۸

پنجشنبه: ۱۴۰۱۰۴۰۹

جمعه ۱۴۰۱۰۴۱۰

شنبه ۱۴۰۱۰۴۱۱

یکشنبه ۱۴۰۰۱۱۱۰ تا یکشنبه ۱۴۰۰۱۱۱۷

کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

جمعه ۱۴۰۱۰۶۰۴

جمعه ۱۴۰۱۰۶۰۴

یکشنبه ۱۴۰۱۰۳۲۹ تا یکشنبه ۱۴۰۱۰۴۰۵

کاردانی نظام جدید (دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات غیرانتفاعی)

جمعه ۱۴۰۱۰۶۰۴

سه شنبه۱۴۰۱۰۴۱۴ تا سه شنبه ۱۴۰۱۰۴۲۱

به اطلاع ثبت‌نام کنندگان در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ می‌رساند با توجه به مصوبه جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، آزمون مذکور طبق زمان بندی ذیل برگزار خواهد شد:

تقویم کنکورهای سراسری سال ۱۴۰۱

زمان کنکور سراسری خارج از کشور

تاریخ دقیق برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۱

ساعت دقیق و تاریخ برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۱ مطابق با جدول زمانبندی برگزاری کنکور برای تمامی مقاطع در تاریخ ۱۴۰۰۰۶۲۹ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد زمان برگزاری آزمون مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تغییر کرد. ساعت برگزاری به زودی در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

تاریخ‌های ثبت نام و برگزاری آزمونهای ورودی به دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی در سال ۱۴۰۱

نام آزمون

تاریخ برگزاری کنکور سراسری

تاریخ ثبت نام

دکتری (Ph.D)

جمعه ۱۴۰۱۱۲۰۶

دوشنبه ۱۴۰۱۰۹۰۱ تا دوشنبه ۱۴۰۱۰۹۰۸

سه‌شنبه ۱۴۰۱۰۹۱۶ تا سه‌شنبه ۱۴۰۱۰۹۲۳

چهارشنبه ۱۴۰۱۰۴۰۸ پنجشنبه ۱۴۰۱۰۴۰۹، جمعه ۱۴۰۱۰۴۱۰ و شنبه ۱۴۰۱۰۴۱۱

یکشنبه ۱۴۰۱۱۱۱۰ تا یکشنبه ۱۴۰۱۱۱۱۷

جمعه ۱۴۰۱۰۶۰۴

یکشنبه ۱۴۰۱۰۳۲۹ تا یکشنبه جمعه ۱۴۰۱۰۴۰۵

زمان ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱

مشاوره قبولی در کنکور سراسری ۱۴۰۱

داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۱ در تمامی مقاطع (کنکور کارشناسی (تجربی-ریاضی- انسانی- هنر و زبان های خارجی)، کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته ، کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و کنکور کاردانی نظام جدید (دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات غیرانتفاعی)) می توانند در مهلت ثبت نام کنکور ، به سایت سنجش به نشانی sa jesh.o g مراجعه کرده و مراحل ثبت نام در کنکور ۱۴۰۱ را انجام دهند. همچنین می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در همین مقاله با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه تمام مراحل ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ و موارد مربتط با کنکور را برای متقاضیان انجام می دهند:

سوالات متداول

✔️ کنکور سراسری در تاریخ ۹ تا ۱۲ تیر برگزار می‌شود جزئیات بیشتر در این مقاله شرح داده شده است.

✔️ تاریخ و ساعت دقیق کنکور سراسری و اخبار لغو احتمالی کنکور کارشناسی، ارشد و دکتری در همین مقاله به روز رسانی شده است.

✔️ ساعت دقیق برگزاری کنکور سراسری تمامی مقاطع و گروه ها مطابق جدول زمابندی کنکور است. (همینجا بخوایند)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

زمان کنکور

  • مطلب جدید
  • 5 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا