قیمت بایننس کوین

قیمت بایننس کوین

قیمت بایننس کوین

قیمت بایننس کوین

هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۳۰۶٫۶۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۱,۷۲۶ تومان معادل ۹,۷۲۷,۹۲۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۸۳۸٫۶۴ میلیون دلار است.


پخش آنلاین ویدئو
لینک دانلود

با کلیک روی ستاره در هر سطر از لیست ارزهای دیجیتال میتوانید آن را به لیست تحت نظر اضافه نمایید و با بوکمارک کردن این صفحه ، صرفا ارزهایی که برای شما مهم هستند را رصد کنید

قیمت لحظه ای بایننس کوین

درباره بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۰.۰۶ میلیارد دلار، در رتبه ۵ بازار قرار داشته و سهم ۳.۷۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۳۰۶.۶۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۱,۷۲۶ تومان معادل ۹,۷۲۷,۹۲۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۸۳۸.۶۴ میلیون دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۳.۴۸% افزایش یافته است. بالاترین قیمت بایننس کوین در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(۱۰ May 2021) معادل ۶۸۷.۵۹ دلار بوده که همینک %۵۵.۴۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بایننس کوین ۱۶۳.۲۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۶۵.۱۲ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن بایننس کوین معامله می‌شود، صرافی Bi a ce با سهم %۸.۱۴ از حجم معاملات روزانه است.

قیمت بایننس کوین، نمودار تکنیکال بایننس کوین

بایننس کوین یا همان BNB رمزارز بومی صرافی محبوب بایننس است. BNB طی سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته و پیشرفت‌های متعددی داشته است. برای مشاهده قیمت لحظه ای BNB به این صفحه مراجعه کنید.

قیمت بایننس کوین

  • مطلب جدید
  • 6 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا