روایت تکان دهنده نگهبان شب در تهران کامل

روایت تکان دهنده نگهبان شب در تهران کامل

روایت تکان دهنده نگهبان شب در تهران کامل را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

فیلم لحظه قتل فجیع زن جوان در اتاقک نگهبان یک کارگاه در جنوب تهران / این زن را می شناسید +فیلم و عکس(14+)

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

دانلود ویدیوی بالا

به گزارش رکنا،عقربه ها ساعت 10 و 30 دقیقه 11 خرداد ماه سال گذشته را نشان می داد که نگهبان یک کارخانه در خیابان فداییان اسلام، جنب پمپ بنزین در حال نگهبانی بود که دید یک زن و پسر جوان به سمت آلونک کوچکی که در جلوی کارخانه بود حرکت می کنند و در ادامه پسر جوان به کمک زن تنها توانست در آلونک قدیمی را باز کنند و وارد آنجا شوند.
نگهبان کارخانه با دیدن این صحنه در حالیکه چراغ قوه به دست داشت به سمت آلونک قدیمی رفت و پشت درهای بسته از زن و پسر جوان که سرگرم کشیدن مواد بودند خواست تا آنجا را ترک کنند اما پسر جوان بی تفاوت به حرف های این نگهبان به کار خودش ادامه داد.
مرد جوان وقتی دید که این زن و پسر به حرفهای او توجه نمی کنند آنها را تهدید کرد که ماجرا را به پلیس Police گزارش می کند و برای زنگ زدن به پلیس به سمت کارخانه برگشت.
هنوز لحظاتی از رفتن نگهبان کارخانه نگذشته بود که ناگهان صداهایی به گوش رسید و نگهبان شوکه شده به آرامی به سمت آلونک متروکه بازگشت و با صحنه هولناکی روبرو شد.
زن جوان غرق خون روی زمین افتاده بود و پسر جوان نیز قبل از رسیدن مرد نگهبان پا به فرار Escape گذاشته بود که خیلی زود تیمی از ماموران پلیس در صحنه جرم Crime حاضر شدند.
ماموران در بررسی های ابتدایی پی بردند که زن جوان در کنارش یک پایپ و فندک اتمی که برای کشیدن مواد مخدر Drugs شیشه است با ضربات چاقو به سر و صورتش به قتل Murder رسیده است.
همین کافی بود تا بازپرس خرازانی از شعبه پنجم دادسرای شهرری همراه تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران در صحنه جنایت Crime حاضر شوند.
بررسی های ابتدایی تیم تشخیص هویت و پزشکی قانونی در محل جنایت نشان از آن داشت که زن جوان با 12 ضربه هولناک به گردن و سر به قتل رسیده است که عمق بعضی از این ضربات به 30 سانتی متر می رسد.
کارآگاهان در گام نخست به بررسی محل جنایت پرداختند و متوجه دوربین مداربسته ای در نزدیکی این آلونک متروکه شدند و در بازبینی این فیلم، صحنه هولناک یک جنایت را مشاهده کردند.
در این فیلم پسر جوان پس از رفتن نگهبان کارخانه در اقدامی وحشیانه زن جوان را هدف ضربات چاقو قرار می دهد که زن جوان برای فرار به سمت در آلونک قدیمی حرکت می کند که پس از باز شدن در روی زمین می افتد و پسر جوان در حرکتی باورنکردنی شروع به زدن ضربات مرگبار چاقو به سمت صورت و گردن زن جوان می کند.
در ادامه پسر جوان در حالیکه زن جوان غرق خون روی زمین افتاده بود به آرامی وارد آلونک شده وپس از لحظاتی در زمان خارج شدن و فرار ضربه محکمی با چاقو به سر زن جوان می زند و وقتی متوجه حضور مرد نگهبان می شود به سرعت پا به فرار می گذارد.
جسد زن جوان با دستور بازپرس پرونده به پزشکی قانونی منتقل شد و با توجه به اینکه هیچ مدرک هویتی همراه این زن نبود عملیات انگشت نگاری از جسد وی صورت گرفت اما هیچ سرنخی از این زن که احتمالا افیونی و فراری از خانه است به دست نیامد.
با گذشت 10 ماه از این جنایت هولناک در اتوبان فداییان اسلام هنوز هیچ ردی از عامل جنایت و زن جوان به دست نیامده است و تحقیقات فنی ادامه دارد.
بنا به این گزارش، بازپرس خرازانی از شعبه پنجم دادسرای شهرری با تقاضای انتشار تصویر عامل جنایت و عکس چهره نگاری شده زن جوان خواست تا کسانیکه اطلاعی از مخفیگاه این قاتل The Murderer فراری و هویت زن جوان دارند به اداره 10 پلیس آگاهی تهران یا شعبه پنجم دادسرای شهرری مراجعه کنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار حوادث اختصاصی رکنا را از دست ندهید:

راز پنهان کمد دیواری خانه فساد در آپارتمان زن تنها+ عکس

کشف جسد سارق بی هویت در عسلویه!

سقوط مینی بوس با 15 سرنشین به داخل کانال در محور خرم آباد-اندیمشک

راننده تاکسی زن جوان را به زور به کمربندی شهر برد و …

رکورد باورنکردنی شنا در آب یخ زده شکسته شد+ تصاویر زیبا را ببینید

اقدام وقیحانه زن شیطان صفت با شوهرش / او پس از خلاصی سراغ مرد غریبه رفت و…

وقتی فریده را دیدم از ماشین مرد غریبه پیاده شد نتوانستم چیزی بگم چون خودم هم با یک زن ارتباط پنهانی داشتم!

زن جوان رییس بانک محله را به خانه برد و …

اقدام بی شرمانه یک مرد و معشوقه اش برای کشتن زنش که سرطان داشت / قاضی دادگاه تهران این راز را کشف کرد

دختر 13 ساله پس از اینکه شب را در زیر زمین و نزد پسر مورد علاقه اش گذراند، داستان عجیبی برای پلیس گفت و…

راننده تاکسی زن خانه دار را به کمربندی شهر برد و …/ این راننده شیطان صفت هنوز فراری است

فضولی های نازیلا مرا روانی کرده است / خسرو به دادگاه رفت و …

منبع مطلب : www.rokna.net

مدیر محترم سایت www.rokna.net لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جوان | دوربین مداربسته یک کارخانه صحنه های هولناکی از یک جنایت شبانه در جنوب تهران را ثبت کرد و بازپرس پرونده برای شناسایی عامل جنایت و زن به قتل رسیده / #جوان#پسر#جنایت#وقتی#کارخانه#نگهبان#صحنه

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

دانلود ویدیوی بالا

رکنا: دوربین مداربسته یک کارخانه صحنه های هولناکی از یک جنایت شبانه در جنوب تهران را ثبت کرد و بازپرس پرونده برای شناسایی عامل جنایت و زن به قتل رسیده از مردم کمک خواست.این گزارش یکی از پربازدیدترین های رکنا در فروردین ماه بود.

به گزارش رکنا، عقربه ها ساعت 10 و 30 دقیقه 11 خرداد ماه سال 95 را نشان می داد که نگهبان یک کارخانه در خیابان فداییان اسلام، جنب پمپ بنزین در حال نگهبانی بود که دید یک زن و پسر جوان به سمت آلونک کوچکی که در جلوی کارخانه بود حرکت می کنند و در ادامه پسر جوان به کمک زن تنها توانست در آلونک قدیمی را باز کنند و وارد آنجا شوند.

 برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

این اخبار را از دست ندهید:

وقتی تلفن شوهرم را جواب دادم فهمیدم او یک زندگی پنهان از من هم در آلمان دارد و …

کبری روی تختش خوابیده بود که برادر شیشه ای اش بالای سرش رفت و…..+عکس

امیرعلی پیدا شد+ عکس

درخانه دوربین کار گذاشتم پسرعمویم و زنم را در شرایط کثیفی دیدم و….

شهربانو وقتی خواب بود بالای سرش رفتم و … / بعد از شام بدنم داغ شد و او خوابید به سراغش رفتم+عکس

حبس و شلاق مجازات دزدی از خانه پسر تاجر سرشناس

مرد شرور پسر دانشجو را به بیابان ها قیامدشت برد و … / او با تهدید چاقو هر بلایی خواست سرم آورد!+ عکس

درخواست پزشک 93 ساله سرشناس تهرانی برای طلاق خانم دکتر 72 ساله!

زندگی شیطانی سرباز معلم روستا با دختر جوان / او مرا زن رسمی اش اعلام کرده بود ولی …

99ضربه شلاق برای دو پسر جوان به خاطر 2 شبانه روز شکنجه شیطانی صدف 13 ساله در پشت بام

عکس آن مرد را وقتی در جیب مانتوی زنم دیدم، خشکم زد و …

فیلم لحظه قتل وحشیانه زن جوان در برابر دوربین مداربسته یک کارخانه در جنوب تهران / عکس و فیلم (14+)

10 صبح وقتی به خانه آمدم در اتاق مادرم با صحنه زشتی روبرو شدم و …

به پسر عمویم پناه دادم ولی او وقتی من در خانه نبوده به اتاق خواب زنم رفت و با تهدید …

با رفتن به خانه جوان موتورسوار به آبرویم گند زدم و … /سارا وقتی نوشیدنی را خورد …

اعتراف تلخ به آزار شیطانی دختر محبوب گوگل در جنگل+ عکس

دخترم وقتی پای آن مرد را به خانه ام باز کرد من تسلیم خواسته های شوم او شدم و …

کِرم یک متر و نیمی صید شد + تصاویر

دختر و پسر 50 ساعت یک ماشین را بوسیدند!+ فیلم و عکس

ابوبکر البغدادی سرکرده داعش دستگیر شد

منبع: رکنا

کلیدواژه: سقوط هواپیما سلامت نوروز 97 مهم ترین های 24 ساعت سقوط جت شخصی در ایران اخبار حوادث عکس بازپرس جنوب تهران مردم جنایت شبانه عکس زندگی من فیلم حادثه دختر حوادث تهران ایران مرگ بازی

موافقت نمایندگان با یک فوریت طرح اقدام فوری برای لغو تحریم‌ها؛ حالا چه می‌شود؟

پیش بینی سعید حجاریان از تیتر روزنامه کیهان در صورت پیروزی بایدن

جنجال اظهارات وزیر آموزش و پرورش درباره حقوق‌ها؛ ماجرا چه بود؟

آمریکا، یک میلیون بشکه بنزین مصادره‌شده ایرانی را فروخت

بیمه عمر و بیمه شخص ثالث؛ کدام مهمتر است؟

مقصد قاتل استقلال و سپاهان مشخص شد

هافبک جدید گل‌گهر سیرجان با جدایی از این تیم قصد حضور در ذوب‌آهن را دارد.

سید محمد میری که فصل قبل در نساجی مازندران عضویت داشت و پس از به ثمر رساندن گل‌های راه دور و تماشایی در برابر استقلال و سپاهان در هفته‌های پایانی بیشتر بر سر زبان‌ها افتاد، در نقل و انتقالات راهی گل‌گهر سیرجان شد ولی خیلی زود به پایان راهش با این تیم رسید.

این هافبک ۳۰ ساله پس از دو سال حضور در نساجی مازندران، دو ماه قبل به‌عنوان یکی از اولین خریدهای امیر قلعه‌نویی معرفی شد ولی حالا در آستانه شروع لیگ برتر از جمع سیرجانی‌ها جدا شد تا به جمع شاگردان رحمان رضایی اضافه شود.

سید محمد میری که علاوه بر دو فصل حضور در نساجی مازندران، در خونه به خونه بابل و سپیدرود رشت نیز سابقه بازی دارد، قصد دارد با جدایی از گل‌گهر به ذوب‌آهن اصفهان برود.

باشگاه ذوب‌آهن اصفهان پس از توافق با محمد میری، با مدیران گل‌گهر مذاکره کرد و در نهایت سیرجانی‌ها رضایت‌نامه این بازیکن جدید خود را برای تیم اصفهانی صادر کردند.

منبع مطلب : khabarban.com

مدیر محترم سایت khabarban.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

عکس های هولناک از یک قتل شبانه در جنوب تهران/ بازپرس از مردم درخواست کمک کرد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رکنا، عقربه ها ساعت 10 و 30 دقیقه 11 خرداد ماه سال گذشته را نشان می داد که نگهبان یک کارخانه در خیابان فداییان اسلام، جنب پمپ بنزین در حال نگهبانی بود که دید یک زن و پسر جوان به سمت آلونک کوچکی که در جلوی کارخانه بود حرکت می کنند و در ادامه پسر جوان به کمک زن تنها توانست در آلونک قدیمی را باز کنند و وارد آنجا شوند.

نگهبان کارخانه با دیدن این صحنه در حالیکه چراغ قوه به دست داشت به سمت آلونک قدیمی رفت و پشت درهای بسته از زن و پسر جوان که سرگرم کشیدن مواد بودند خواست تا آنجا را ترک کنند اما پسر جوان بی تفاوت به حرف های این نگهبان به کار خودش ادامه داد.

نگهبان جوان وقتی دید که این زن و پسر به حرفهای او توجه نمی کنند آنها را تهدید کرد که ماجرا را به پلیس گزارش می کند و برای زنگ زدن به پلیس به سمت کارخانه برگشت.

هنوز لحظاتی از رفتن نگهبان کارخانه نگذشته بود که ناگهان صداهایی به گوش رسید و نگهبان شوکه شده به آرامی به سمت آلونک متروکه بازگشت و با صحنه هولناکی روبرو شد.

زن جوان غرق خون روی زمین افتاده بود و پسر جوان نیز قبل از رسیدن مرد نگهبان پا به فرار گذاشته بود که خیلی زود تیمی از ماموران پلیس در صحنه جرم حاضر شدند.

ماموران در بررسی های ابتدایی پی بردند که زن جوان در کنارش یک پایپ و فندک اتمی که برای کشیدن مواد مخدر شیشه است با ضربات چاقو به سر و صورتش به قتل رسیده است.
همین کافی بود تا بازپرس خرازانی از شعبه پنجم دادسرای شهرری همراه تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران در صحنه جنایت حاضر شوند.

بررسی های ابتدایی تیم تشخیص هویت و پزشکی قانونی در محل جنایت نشان از آن داشت که زن جوان با 12 ضربه هولناک به گردن و سر به قتل رسیده است که عمق بعضی از این ضربات به 30 سانتی متر می رسد.

کارآگاهان در گام نخست به بررسی محل جنایت پرداختند و متوجه دوربین مداربسته ای در نزدیکی این آلونک متروکه شدند و در بازبینی این فیلم، صحنه هولناک یک جنایت را مشاهده کردند.

در این فیلم پسر جوان پس از رفتن نگهبان کارخانه در اقدامی وحشیانه زن جوان را هدف ضربات چاقو قرار می دهد که زن جوان برای فرار به سمت در آلونک قدیمی حرکت می کند که پس از باز شدن در روی زمین می افتد و پسر جوان در حرکتی باورنکردنی شروع به زدن ضربات مرگبار چاقو به سمت صورت و گردن زن جوان می کند.

در ادامه پسر جوان در حالیکه زن جوان غرق خون روی زمین افتاده بود به آرامی وارد آلونک شده وپس از لحظاتی در زمان خارج شدن و فرار ضربه محکمی با چاقو به سر زن جوان می زند و وقتی متوجه حضور مرد نگهبان می شود به سرعت پا به فرار می گذارد.

جسد زن جوان با دستور بازپرس پرونده به پزشکی قانونی منتقل شد و با توجه به اینکه هیچ مدرک هویتی همراه این زن نبود عملیات انگشت نگاری از جسد وی صورت گرفت اما هیچ سرنخی از این زن که احتمالا افیونی و فراری از خانه است به دست نیامد.

با گذشت 10 ماه از این جنایت هولناک در اتوبان فداییان اسلام هنوز هیچ ردی از عامل جنایت و زن جوان به دست نیامده است و تحقیقات فنی ادامه دارد.

بنا به این گزارش، بازپرس خرازانی از شعبه پنجم دادسرای شهرری با تقاضای انتشار تصویر عامل جنایت و عکس چهره نگاری شده زن جوان خواست تا کسانیکه اطلاعی از مخفیگاه این قاتل فراری و هویت زن جوان دارند به اداره 10 پلیس آگاهی تهران یا شعبه پنجم دادسرای شهرری مراجعه کنند.

منبع مطلب : jamejamonline.ir

مدیر محترم سایت jamejamonline.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

دکمه بازگشت به بالا