جواب آزمون استخدامی آموزش وپرورش

جواب آزمون استخدامی آموزش وپرورش

جواب آزمون استخدامی آموزش وپرورش

جواب آزمون استخدامی آموزش وپرورش

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ زمان انتشار کارنامه اولیه ازمون ۱۴۰۰ تاریخ منتشر شدن نتایج مصاحبه نحوه مشاهده نتیجه اولیه و نهایی ۱۴۰۱ sanjesh.org


دانلود فرم رسیدگی به اعتراض نتایج مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

تیم تحریریه ۱۲۶ نظرها

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱، اطلاعیه های سازمان سنجش و جزئیات اعتراض به نتایج نهایی آزمون می توانید در کانال تلگرام ایران مشاوره و یا پیج اینستاگرام ایران مشاوره عضو شوید.

وزارت آموزش و پرورش جهت تامین نیروی کارآمد و با انگیزه مورد نیاز خود، آزمونی با عنوان آزمون استخدامی آموزش و پرورش برگزار می کند. افراد واجد شرایطی که در این آزمون شرکت کرده اند، باید پس از دریافت نتایج اولیه، خود را برای حضور در مرحله دوم یعنی مصاحبه آماده کنند. نتایج اولیه که به صورت کارنامه است، معمولا دو ماه پس از برگزاری آزمون از طریق سایت sa jesh.o g منتشر می شود.

همچنین مدتی پس از اتمام مراحل مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش اسامی پذیرفته شدگان نهایی نیز از سوی سایت مذکور اعلام می گردد. به طور معمول زمان اعلام نتایج نهایی یا همان نتایج مصاحبه حدودا ۳ ماه پس از انتشار کارنامه اولیه فرا می رسد. توجه داشته باشید، سازمان سنجش قبل از اعلام نتایج اولیه و نهایی، اطلاعیه ای جهت آگاهی متقاضیان از تاریخ دقیق و جزئیات مربوطه، در سایت خود منتشر می کند.

نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱، در اواخر خرداد ماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

همان گونه که ذکر شد، جزئیات مربوط به نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش هر ساله از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد که در ادامه زمان هر کدام از این مراحل، به صورت تفکیک شده برای شما بیان گردیده است.

زمان اعلام نتایج اولیه

بعد از این که آزمون کتبی برگزار شود، نوبت به اعلام نتایج اولیه آن می رسد. این نتایج در قالب یک کارنامه منتشر شده و اطلاعاتی همچون نمره اکتسابی، درصد مواد امتحانی و… را در اختیار داوطلبان قرار می دهد. نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱، نهایتا تا ۲۰ خرداد ماه سال جاری اعلام شده است.  به محض اعلام تاریخ دقیق انتشار کارنامه و نتایج اولیه، جزئیات لازم از طریق کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره اعلام می شود.

زمان اعلام نتایج نهایی

پذیرفته شدگان مرحله اول که در زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش حضور داشته اند، می توانند در موعد مقرر به سایت مذکور مراجعه کرده و نتایج نهایی را دریافت کنند. تاریخ دقیق اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱مشخص نیست اما معمولا ۳ ماه پس از انتشار کارنامه اولیه، نتایج مصاحبه در دسترس داوطلبان قرار می گیرد که به محض اعلام، این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

نحوه دریافت نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

از آن جایی که سازمان سنجش مجری برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعم از آموزش و پرورش است، تمامی مراحل آن از ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا اعلام نتایج نهایی از طریق سایت آن انجام می شود. بنابراین دریافت نتایج این آزمون به صورت اینترنتی در سایت مذکور به نشانی sa jesh.o g امکان پذیر می باشد که در ادامه مراحل مشاهده کارنامه اولیه شرح داده شده است.

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱

پس از این که کارنامه اولیه منتشر شود، ممکن است تعدادی از داوطلبان به نتیجه دریافتی معترض باشند. سازمان سنجش برای رفاه حال این افراد امکان ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش را در سیستم پاسخگویی سایت خود فراهم کرده است. لذا متقاضیانی که خواهان بررسی مجدد نمره آزمون خود هستند، می توانند با طی کردن مراحل ذکر شده در ادامه مطلب، درخواست خود را ارسال نمایند.

توجه مهم: افرادی که از نتیجه مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش راضی نیستند، می بایست پس از اعلام قطعی نتایج و صدور کارنامه نهایی به اداره کل آموزش و پرورش استان محل مصاحبه مراجعه کرده و “فرم رسیدگی به اعتراض” را تکمیل و ارائه دهند. این فرم در پیوست اطلاعیه مربوطه قابل دریافت است که نمونه آن (برای دوره گذشته) را در جدول زیر قرار داده ایم. در صورتی که فایل مربوط به سال ۱۴۰۱ منتشر گردد، لینک دانلود آن فعال خواهد شد.

(جهت دریافت فرم، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

سوالات متداول

۱- نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ چه زمانی اعلام می شود؟

این نتایج نهایتا تا تاریخ ۲۰ خرداد ماه سال جاری منتشر می گردد.

۲- برای مشاهده نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید به چه سایتی مراجعه کرد؟

اعلام نتایج اولیه و نهایی این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sa jesh.o g صورت می گیرد.

۳- آیا امکان ثبت اعتراض به آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sa jesh.o g نسبت به ثبت اعتراض خود در زمان مقرر اقدام کنند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش کلیک کنید

اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

استخدام اخبار لحظه به لحظه آموزش و پرورش

در صورتی که تمایل به مشاهده همه آگهی‌های استخدام (اخبار لحظه به لحظه آموزش و پرورش) دارید، می‌توانید با ورود به صفحه اختصاصی (اخبار لحظه به لحظه آموزش و پرورش) دیگر آگهی‌ها و فرصت‌های شغلی مربوطه را مشاهده نمایید.

مشاهده آگهی‌های استخدام

در کاریابی مجازی ایران استخدام به رایگان عضو شوید…

جـهت ساخت رزومه کاری رایگان کلیک کنید

دریافت آگهی ها از طریق نرم افزار موبایل و کامپیوتر…

جهت دانلود نرم افزار و اپلیکیشن کلیک کنید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

جواب آزمون استخدامی آموزش وپرورش

  • مطلب جدید
  • 10 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا