برنامه مووی جوان

برنامه مووی جوان

برنامه مووی جوان

برنامه مووی جوان

جامع ترین اپلیکیشن تماشا و دانلود فیلم،سریال، انیمیشن و انیمه بروز ترین و کاملترین آرشیو فیلم و سریال با زیرنویس فارسی چسبیده و دوبله را در اپ MovieJava دنبال کنید. با نصب برنامه به صورت رایگان به تمامی فیلم ها و سریال ها دسترسی خواهید داشت. دانلود Movie Java v3.0.0 – مووی جوان دانلود فیلم […]


دانلود مستقیم نسخه اندروید – 8.4 مگابایت
دانلود مستقیم نسخه اندروید تی وی – 12.5 مگابایت

جامع ترین اپلیکیشن تماشا و دانلود فیلم،سریال، انیمیشن و انیمه

بروز ترین و کاملترین آرشیو فیلم و سریال با زیرنویس فارسی چسبیده و دوبله را در اپ MovieJava دنبال کنید. با نصب برنامه به صورت رایگان به تمامی فیلم ها و سریال ها دسترسی خواهید داشت.

دانلود Movie Java v3.0.0 – مووی جوان دانلود فیلم و سریال رایگان نسخه اندروید

مووی جوان سرویس رایگان جامع پخش و دانلود فیلم و سریال با دوبله فارسی اختصاصی و زیر نویس فارسی در چند قدمی شماست، تا بهترین تجربه را از تماشای فیلم و سریال در هر زمان و هر مکان را به صورت مجانی به دست آورید. مووی جوان اولین جایی است که می‌توانید به جدیدترین فیلم‌ها و سریال‌های سراسر دنیا دسترسی داشته باشید.

مووی جوان را نصب کنید و به صورت رایگان و نامحدود فیلم و سریال مورد علاقه‌تان را مجانی تماشا یا دانلود کنید. در این اپ ترافیک بصورت نیم بها محاسبه می‌شود. البته برای تماشای فیلم و سریال‌‌ های مورد علاقه‌تان نیازی به دسترسی دائمی به اینترنت نیست. با یکبار دانلود فیلم یا هر قسمت از سریال و ذخیره آن بر روی تلفن همراه، همیشه به آن دسترسی دارید.

چرا مووی جوان؟

شما می‌توانید همین حالا این اپلیکیشن را رایگان نصب کنید و با خانواده یک میلیونی مووی جوان همراه شوید.

بیشتر در مورد مووی جوان:

مووی جوان یک برنامه پخش و دانلود فیلم و سریال است که تمرکز آن بر ویدیوهای خارجی به خصوص فیلم خارجی و سریال خارجی است. این اپلیکیشن همواره سعی دارد آرشیو فیلم خارجی و سریال خارجی خود را به‌روز نگه دارد. شما بعد از عضویت رایگان (مجانی) در مووی جوان، به صورت نامحدود به این آرشیو فیلم و سریال دسترسی خواهید داشت و می‌توانید در هر زمان و مکانی به تماشا و دانلود فیلم و سریال های مورد علاقه‌تان بپردازید.

برای دیدن فیلم سریال در مووی جوان، نیازی به دسترسی دائمی و مداوم به اینترنت نخواهید داشت. با یک بار دانلود فیلم و سریال مورد علاقه‌تان و دریافت فایل آن، برای همیشه به آن فیلم یا سریال دسترسی خواهید داشت. البته اگر تمایل به دیدن فیلم به صورت فیلم آنلاین دارید، باید به اینترنت وصل باشید. در هر دو حالت، حجم اینترنت مصرفی با اینترنت همراه اول و ایرانسل به صورت نیم‌بها برای شما محاسبه می‌شود.

پخش و دانلود فیلم و سریال در مووی جوان هم با دوبله فارسی و هم با زیر نویس فارسی و انگلیسی میسر است. یعنی شما می‌توانید در صورت تمایل فیلم با دوبله فارسی ببینید یا اگر به هر دلیلی امکان گوش دادن به دوبله و فیلم دوبله فارسی را ندارید، با انتخاب زیر نویس فارسی یا انگلیسی به دانلود فیلم و دانلود سریال مورد علاقه‌تان بپردازید. مووی جوان محتوای فاخر و با کیفیتی از فیلم دوبله فارسی با صدای بهترین دوبلورهای کشورمان را برای شما فراهم کرده است.

در این برنامه الویت ما سریال و فیلم جدید خارجی است که در سریع‌ترین زمان ممکن فیلم جدید را دوبله فارسی کرده و برای دانلود فیلم در اختیار شما کاربران موی جوان قرار دهیم. در صفحه اصلی اپلیکیشن مووی جوان می‌توانید در قسمت دوبله، جدیدترین فیلم دوبله فارسی را پیدا کرده و به تماشای فیلم محبوبتان بپردازید.

شما می‌توانید با جستجو در میان تریلرها از جدیدترین فیلم و سریال خارجی با خبر شوید تا در زمان قرار گیری کامل آن فیلم سریال در اپلیکیشن و وب سایت مووی جوان به تماشای آنلاین فیلم و سریال، دانلود فیلم یا دانلود سریال مورد علاقه‌تان بپردازید. پیش از قرار گیری فیلم با دوبله فارسی بر روی مووی جوان، تریلر آن فیلم یا سریال توسط واحد دوبله مووی جوان دوبله می‌شود و برای تماشای آنلاین در دسترس شما قرار می‌گیرد.

از مهمترین ویژگی‌های سرویس پخش و دانلود فیلمِ موی جوان این است که می‌توانید در میان سبک‌های مختلف فیلم و سریال جستجو کنید. برای مثال با گردشی در سبک اکشن، علمی-تخیلی، کمدی، درام، انیمیشن، ترسناک و… سبک مورد خود را انتخاب کرده و به دانلود فیلم و دانلود سریال یا تماشای آنلاین فیلم و سریال بپردازید.

قابلیت‌های جدید مووی جوان :

شما علاقه مندان به فیلم و سینما میتوانید اپلیکیشن فیلیمو یا سرویس های مشابه دیگر را نیز با جستجو در وبسایت ما امتحان کنید.

برنامه مووی جوان

  • مطلب جدید
  • 10 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا