شکستن قفل گوشی با کد

شکستن قفل گوشی با کد

شکستن قفل گوشی با کد

شکستن قفل گوشی با کد

بازکردن رمز گوشی با تماس اضطراری در کدام مدل از گوشی‌ها امکان‌پذیرست؟ هیچ کابوسی وحشتناک‌تر از فراموش کردن رمز گوشی موبایل نیست و در چنین شرایطی راه‌حل‌هایی به گوشمان می‌رسد که شاید در ابتدا خنده‌دار باشند، اما گاهی اوقات بهترین و ساده‌ترین روش به حساب می‌آید، یکی از مثال‌هایی که می‌توان گفت بازکردن رمز گوشی […]


بازکردن رمز گوشی با تماس اضطراری در کدام مدل از گوشی‌ها امکان‌پذیرست؟

هیچ کابوسی وحشتناک‌تر از فراموش کردن رمز گوشی موبایل نیست و در چنین شرایطی راه‌حل‌هایی به گوشمان می‌رسد که شاید در ابتدا خنده‌دار باشند، اما گاهی اوقات بهترین و ساده‌ترین روش به حساب می‌آید، یکی از مثال‌هایی که می‌توان گفت بازکردن رمز گوشی با تماس اضطراری است. تا به حال چیزی در این مورد شندیده‌اید؟ به نظر شما این روش چقدر می‌تواند موثر و کارساز باشد؟ با فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا همراه باشید تا بازکردن قفل گوشی با تماس اضطراری را بررسی کنیم.

بازکردن قفل گوشی با تماس اضطراری

در ابتدا باید گفت که بازکردن رمز گوشی با تماس اضطراری بدون پاک شدن اطلاعات روشی نیست که همیشه و روی تمامی مدل‌ها پاسخگو باشد، با این وجود امتحان کردن این روش برای شخصی که پین کد خود را به یاد نمی‌آورد، در برخی مواقع تنها روزنه امیدیست که می‌تواند به آن فکر کند. روش بازکردن رمز گوشی با تماس اضطراری پین بیشتر در گوشی‌هایی با اندروید پایین مناسب است و برای مدل‌های که اندروید بالا دارند به واسطه ارتقاء شدید سیستم امنیتی، روش مناسبی نیست، چرا که ممکن است هیچ نتیجه‌ای به دنبال نداشته باشد.

بازکردن رمز گوشی با تماس اضطراری بدون پاک شدن اطلاعات

ممکن است بپرسید چگونه با تماس اضطراری رمز گوشی را باز کنیم ؟ اگر از گوشی سامسونگ و الجی استفاده می‌کنید، برای بازکردن رمز گوشی با تماس اضطراری سامسونگ و همینطور بازکردن رمز گوشی با تماس اضطراری ال جی باید از روش زیر کمک بگیرید:

۱.در صفحه اصلی گوشی خود گزینه «تماس اضطراری» و یا همان “Eme ge cy Call” را فشار دهید. ۲.سپس صفحه شماره‌گیر اندرویدی مطابق با تصویر زیر برای شما باز خواهد شد. ۳.در این صفحه چندین بار * را شماره گیری و سپس با دو مرتبه ضربه، ستاره‌ها را کپی کنید.

۴. روی نمایشگر ضربه بزنید و ستاره را «جایگذاری» و یا همان “pas ” کنید. ۵. چندین مرتبه (حدود ۱۰ الی ۱۱ مرتبه) این کار را تکرار کنید. ۶. به “lock sc ee ” بازگردید و این بار دوربین را باز کنید و همزمان نوار نوتیفیکشن را از بالا به پایین بکشید. ۷. در این مرحله اگر آیکون چرخ‌دنده را فشار دهید، ممکن است تنظیمات گوشی و در نتیجه قفل نمایشگر باز شود. ۸. مجداً با فشار دادن نمایشگر، همان ستاره‌ها را تا جایی که امکان دارد جایگذاری کنید تا گوشی e o دهد.

با این کار ممکن است قفل نمایشگر گوشی شکسته شود و بعد از باز شدن دوربین، بتوانید بدون مشکل موفق به باز کردن قفل گوشی سامسونگ با تماس اضطراری (یا گوشی الجی) شوید، اما در نظر داشته باشید که این روش مختص گوشی‌های سامسونگ و الجی است و در مدل‌های اندرویدی دیگر قابل استفاده نیست. .em-ads-1 max-wid h: 600px; wid h: 95% ; ma gi : 5px au o 30px au o; paddi g: 20px 20px 1px 20px; bo de – adius: 10px; box-shadow: 0 0 16px 7px .em-p -b s2 imags ma gi : 0 10px; heigh : 30px; cu so : poi e ; .em-p -b s2 display: flex; jus ify-co e : ce e ; ma gi : 10px 0 30px 0; .eh-off spa fo -size: 12px; .eh-off fo -size: 14px; colo : fo -weigh : 700; ma gi -bo om: 7px; .em-ads-1::befo e colo : fo -size: 17px; co e : ; backg ou d: bo de – adius: 3px; posi io : ela ive; paddi g: 1px 5px; ex -alig : ce e ; op: 0px; floa : lef ; .sellico posi io : i he i ; display: block; wid h: 60px; z-i dex: 4; a sfo m: o a e(324deg); .em-ad o a e . i le fo -weigh : bold; fo -size: 14px; .em-si gle-ad o a e ex -alig : ce e ; display: o e; .em-e able display: block; @media o ly sc ee a d (max-wid h: 768px) .em-ad o a e wid h: 100%; .em-p -b s2 imags heigh : 24px; .em-ad o a e . i le heigh : 45px; .em-ad o a e box-shadow: o e; bo de – op: 1px dashed ed; bo de -bo om: 1px dashed ed;

آیا شکستن قفل گوشی با تماس اضطراری در گوشی‌های شیائومی امکان‌پذیرست؟

برای بازکردن رمز گوشی با تماس اضطراری شیائومی و همینطور بازکردن رمز گوشی با تماس اضطراری هواوی باید از روش دیگری و مطابق با زیر استفاده کنید…

• تماس اضطراری را فشار دهید. • زمانیکه که در همین صفحه هستید، راکر کنترل صدا را فشار دهید. • در این زمان آیکون مربوط به تنظیمات گوشی نمایان می‌شود. • اگر روی آن ضربه بزنید و تنظیمات گوشی باز شود، قفل نمایشگر نیز شکسته می‌شود.

نکته: این روش تنها برای نسخه های پایین تر اندروید جوابگوست و بازکردن رمز گوشی با تماس اضطراری در اندرویدهای جدیدتر عملاً یک روش غیر ممکن است.

شکستن قفل گوشی با تماس اضطراری روشی نیست که همیشه عمل کند و گاهی به خاطر وجود باگ‌هایی که در نرم‌افزار گوشی و همین‌طور رابط کاربری وجود دارد، بعد از وارد شدن به این صفحه، خود به خود و بدون هیچ دلیل علمی و منطقی قفل نمایشگر شکسته می‌شود و عملاً نمی‌توان از روش بازکردن رمز گوشی با تماس های اضطراری به عنوان یک راه‌حل همیشگی و مطمئن یاد کرد.

اگر تجربه بازکردن قفل گوشی با استفاده از این روش و یا هر روش دیگری را دارید، حتما آن را با ما و دوستان فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا در بخش کامنت‌ها به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

بازکردن رمز گوشی با تماس اضطراری امکان‌پذیرست؟

✔️باز شدن رمز گوشی با تماس اضطراری شاید روش همیشگی و مطمئنی نباشد، اما گاهی و به خصوص در مدل‌های قدیمی امکان‌پذیرست.

آیا باز کردن قفل نمایشگر با تماس اضطراری به دلیل خاصی انجام می‌شود؟

✔️گاهی به خاطر وجود باگ‌هایی که در نرم‌افزار گوشی و همین‌طور رابط کاربری وجود دارد می‌توان فقل نمایشگر را با این روش باز کرد و هیچ دلیل علمی و منطقی برای آن وجود ندارد.

چگونه رمز گوشی را با تماس اضطراری باز کنیم ؟

✔️مدل و برند گوشی شما در نوع روشی که باید از آن استفاده کنید موثرست و ما در مقاله برای گوشی‌های اندرویدی سامسونگ، الجی، شیائومی و هواوی روش‌های ارائه دادیم.

آیا بعد از بازکردن قفل گوشی با تماس اضطراری، اطلاعات گوشی پاک می‌شود؟

✔️خیر. با این روش هیچ اطلاعاتی از روی حافظه داخلی گوشی پاک نخواهد شد.

شکستن قفل گوشی با کد

  • مطلب جدید
  • 12 ژوئن 2022
دکمه بازگشت به بالا